Yeşilyurt semtinde motorlu kurye hizmeti başladı

Bakırköy ilçesinde oluşturduğumuz bize ait olan küçük firmalarımızda bulunmaktadır. Bu normal firmalarımız bizim küçük temsilciliklerimiz gibi de görebilirsiniz. Bu toplanma yeri yada buluşma yeri olarak ta adlandırılır. Böyle acil durumlarda özel yerlerimiz bizim için çok öneme sahiptir. İşte biz böyle iyi ve sağlam çalışıyoruz.

Yeşilyurt kurye ile başarıyı kazanarak sağlayın

İlk başta ve daha sonraları bölgesine hakim ve destek için güçlü olmaya başlıyoruz. Bundan dolayı bizde bu isimde Yeşilyurt Kurye diye bir hizmet kurduk ve buradaki servis ağımızı artırdık. Müşteri mesela o motorlu çalışan firmasını aradığı zaman kendisine lazım olan hizmet tarif eder.

Yeşilyurt, Bakırköy ilçesine bağlı bir semtimiz.

İş konusunda ve başka olaylarda ve durumlarda özel kurye servis. Sizlerin mesela bir saatte falan yerde olur mu diye sorarlar. Hemen bizim elemanlar tecrübeli olduğu için ve o saatte kesinlikle vereceğini bildiği halde tamam hallederiz derler. İlk baştan alma o işi, yani bile bile lades deme. Hemen o işi getiriyoruz.

Yeşilyurt semtinde acil kurye gönderi taşıması

Bence bu ilçe İstanbul içinde en iyi gelişen bölgelerden biridir. Bizler bu işte çok tecrübeliyiz. Bu yıllar boyunca bir çok  firma açıldı, kapandı, battı ama biz Allah şükür hala ayaktayız. O kadar insan bizimle uğraşsa da devam ediyoruz. Halen çalışıyoruz. İstanbul Caddesinden başlayarak yolumuza çok şükür devam ediyoruz.