TARABYA MOTORLU KURYE

TARABYA MOTO KURYE,

TARABYA MOTORLU KURYE ARTIK FAALDİR.

Sarıyer İlçesinin en gözde ve en meşhur semtlerinden biri ve özel bölgesidir. Sakindir.  Hassasiyetimizi Bütün Çalışmalarımızda Hissedeceksiniz Evet bu hassasiyet içinde hizmet veren insanlar topluluğu bir araya gelmiş bu bu firma da çalışmaya başlamıştır. Bizler dikkat edilmesi gereken ne varsa hepsine dikkat ederek yüksek bir ivme ile zamanı sizlere taşıyoruz.  Ayrıca o zamanlar kask takmak yoktu, kimse kask takmazdılar. Hatta polisler bile. Çünkü neden? zorunlu değildi. Bu konuyu yukarıda da açıklamamıza rağmen burada da bir iki cümle edemeden duramadım.

Tarabya özel ilaç servisi, Tarabya acil ilaç servisi hizmeti, Tarabya gizli ilaç hizmeti, Trabya özel kurye hizmeti servisi, Tarabya evlere ilaç servisi, Tarabya eve özel hizmet servisi olarak hizmetlerimiz bu minval üzere devam etmektedir. Nedir peki Tarabya Süper Kurye? Benzin markası mı nedir diye aranızda soracak olanlar varsa eskiden kalma bir motorlu kurye firmasının Sarıyer adına uyarlanması diyelim. Bizler aslında buralarda süper bir şekilde çalışıyoruz da ondan.

TARABYA DA KURYE FAALİYETLERİ BAŞLIYOR ARTIK

Çok geç kalmamıza rağmen bu sitede ve bu bu bölgedeki çalışmalarımız tekrar başlıyor. Şimdilerde ise gençler kaskını ellerinde taşıyor yada motora bağlıyor takmamak için, ama polis görünce hemen takıyorlar. Halbuki bu kaskın sana faydası var ki polise değil. Anlayamıyorum bu tip insanları. Adam kocaman motora biniyor kask yok, yada kaskı elinde taşıyor. Allah akıl fikir versin.Evet baktığımızda bir çok motorcunun başında değil elinde duruyor bu kaklar. Kimsenin de umrunda değil ben de anlamadım. Hatta iki kişi bile giderken yolda ikisininde kaskları ellerinde çok görebilirsiniz.

Tarabya semtinin tek güzel ve özel firması biz Tarabya Moto Kurye firmasıdır. Yeni bir çalışma hizmetimizle beraber son derece modern bir hizmet sunuyoruz.   Bizler bu işe başladığımız zamanlar insanlar bizden kaçıyorlardı. Bize ne iş yapan olduğunda yaptığımız işi söylemekten çekiniyorduk. Şimdi bu yıllara geldiğimiz şu zamanlarda hala bu işi bilmeyenler vardır. O zamanlar bu işe kötü olarak bakılırdı. Çünkü bu iş sanki yasal olmayan bir işti. Yaptığımız İş İçin Yani Mesleğimiz Hakkında Hala Gelecek Vaadetmiyor Diyenler Var. 

TARABYA İLAÇ  KURYE FİYATLARIMIZ, GÜNDÜZ ALTIYA KADAR, 50 TL, ALTIDAN 12 YE KADAR 75 TL, GECE GECE 140 TL DİR.

TARABYA MOTO KURYE
TARABYA MOTO KURYE