ŞİŞLİ KURYE İLE BERABER TÜM MOTORLU İŞLERİNİZ YAPILIR.

Ücretli acil  servisidir. Şişli İlçesinde hizmet verdiğimiz tüm bu çalışmalarımız son derece üstün ve gelişmiş araç ve motosikletler ve tecrübeli ve bilinçli ekipler ile devam etmektedir. Şişli ilçesi sınırları içerisinde olmak üzere motosikletli acil vale olarak hizmet veriyoruz.  Şişli, İstanbul ‘un ilçelerinden biridir. Kapladığı alan bakımından fazla büyük olmasa da etkilediği alan yüksek olan bir ilçedir.  İstanbul Avrupa yakasında bulunur.

ŞİŞLİ BÖLGESİ KÜÇÜK AMA ETKİLİ BİR BÖLGEYE SAHİP AMA TRAFİK VARDIR

Şişli İlçesi, Beşiktaş İlçesine, Beyoğlu İlçesine sınır olan bir bölgemizdir. Buraya servisimiz vardır. Zaten Şişli merkez kesimlerinde bu kadar büyük alan bulunmaz. Mecidiyeköy semtlerinde ise gene büyük binalarla Avm ler bulunmaktadır. Diğer arka mahalleleri daha sakin bir yapıya sahiptir. Fakat ileriye doğru sanırsam bu insanları da buradan kentsel dönüşüm adı altında kovacaklardır.  Çalışma alanları ve avmlerin en fazla olduğu yerlerden biridir.

TRAFİK YOĞUN ALAN İÇİNDE  YER ALAN SIKIŞIK YERLER ARASINDADIR

Şişli İlçesi sınırları içerisinde hizmet verip acil hizmet sunmaktadır. Şişli Hızlı sistemi, olabildiğince hızlı çalışarak hızlı teslimat yaparak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Şişli Uçak Kargo Servisi. Şişli ve çevresinden Atatürk Hava Limanına yada Sabiha gökçen Hava limanından Tüm Türkiye de uçak kargo hizmeti sağlıyoruz. Arada kalan küçük ilçelerimizden bir tanesidir.  Ayrıca büyük firmaların tekstil dalında bu Nişantaşı, Osmanbey, kısmında şube mağazaları bulunmaktadır.