ŞİRİNTEPE KURYE BAŞARILI ÇALIŞMALAR DİLERİZ

Aşama aşama büyüyerek çalışmalarımız hız kazanmıştır. Müşteri potansiyelimiz yüzde ellileri geçmiştir. Şirintepe Hizmetimiz olarak buradaki tüm gönderi işlerini en kısa zamanda ve en az ücretle taşıma içindeyiz. Bu hizmetimiz arasında bu bölgede toplu dağıtım hizmetleri de yapıyoruz. Yani toplu olarak sizlerin, dağıtacağı, evrak, dergi, broşür, matbu, davetiye ve bunun gibi şeyleri toplu uygun olarak dağıtıyoruz. Kağıthane İlçesinin Sanayi Mahallesinde bulunan Şirintepe mahallesindede Motor hizmetimiz başlamıştır. 

ŞİRİNTEPE İÇİNDEN TÜM İSTANBUL İLÇELERİNE DEVAM

Şirintepe Mahallesine hizmetimiz özel olarak devam etmektedir. Ayrıca istediğiniz zaman şirket içinde barındırmak üzere tamamen bize bağlı olarak sizin için özel olarak Kiralık eleman hizmeti sunmaktayız. Bu hizmette size özel vereceğimiz elamanın motosiklet dahil  tüm masrafları, her şey dahil firmamıza aittir. Siz hiç bir masrafa ve hiç bir ücrete karışmadan elemanımızı sadece işiniz için çalıştıracaksınız. Bizler emekçiyiz. Ekmeğimizi taştan çıkaran madenciler gibi çalışıyoruz. 

BURASI KÜÇÜK OLSA DA BİZİM YAŞADIĞIMIZ ŞİRİN BİR YERDİR

Özellikle trafiğe çıkan bu kişiler sanki araca biner binmez başka bir kişiliğe dönüşmekte ve değişim göstermektedir. Nedenine gelince trfik içinde kural tanımayan hiç bir yasaklara uymayan sürücülerle doldu taştı ortalık. Fakat çalışırken yaladığımız bir çok olaylardan üzülmemek elde değil. Gözümüzün önünde cereyan eden bir çok olayı görmezlikten gelmek bize yakışmaz. Bizde zaten görmezlikten gelemiyoruz. İnsanlarımız gerçekten çok bencil olmaya doğru gitmeye yüz tutmuştur.