Paşabahçe Kurye Buradan İstanbul’a Açılıyor.

Paşabahçe Kurye hakkında aslında yazacak o kadar sorun var ki Polonezköy Kurye ile ilgili hangisinden başlayacağız bilmiyoruz. Fakat en önemli sorun insanlarımız ne olursa olsun ne kadar okumuş olurlarsa olsunlar hep aynı kafadalar. Yani isterse profesör olsunlar hayatlarında, yaşayışlarında ve özellikle trafik içinde çok bencil, çok bağnaz, çok terbiyesiz ve bilinç olmamasıdır.

Paşabahçe Kurye trafikte işimiz biraz zordur

Birazı hariç trafik ile ilgili kuralları bildiklerini sanmıyoruz. Poyrazköy Beykoz ilçesi içinde bulunan bir sakin semtimiz. Bilenlerin de işlerine gelmediklerini biliyoruz. Hayatlarında ince kibar, narin takılan bu insanlar araç içine bindikleri zaman terbiyesiz, ukala, adi şerefsiz bir insana dönüşüyorlar. Bizce zaten öyleler de işte böyle oldukları burada ortaya çıkıyor. Demek ki normal hayatlarında yalancı yaşıyorlar.

Paşabahçe semtinde her tarafa gidebiliyoruz.

Haksız hata, yanlış, hepsini yaptıkları halde birde haklı imiş gibi insanlara bağırıp çağırıyorlar. Riva bölgesinde yol üzerinde insanlar bizlere çok kaba davranıyorlar. Riva bölgesi ormanlık alanlardan oluşur. Hatta trafik kurallarını yapan, ibadetlerini yapan insanlar bile hayatlarında harama helale, kul hakkı riayet eden kişiler bile sürücü iken maalesef yollarda trafikte ne hak dinliyor ne de adalet