LEVENT KURYE

LEVENT KURYE HİZMETLERİMİZ ÇALIŞMAYA HAZIRDIR

Bölgedeki Alışveriş Merkezleri Ve Binalar. Levent denince akla bir çok alan gelmektedir. En tanınmış Caddesi bir çok bina ve avm ye ev sahipliği yapmaktadır. Bu hizmet verdiğimiz alan içinde özellikle Büyükdere Caddesi üzerinde bulunan, Metrocity alışveriş merkezi ve kule rezidansları, Özdilek Avm ve rezidansı, Kanyon Avm ve kuleleri için, Yeni yapılan Zorlu Avm ve binası, Eczacıbaşı Binası, Yeni Nef binaları, İstanbul un en yüksek binası Safir Binası ve Avm içinde hizmetlerimiz devam ediyor. Ayrıca bu bölgede bulunan, Eczacıbaşı Plaza, Apa Giz Plaza ve diğer binalar ile plazalar içinde hizmet vermekteyiz.  Levent bölgesi genel olarak merkezi bir yeri kaplasa da çok geniş bir alan Levent diye adlandırılır bilinir.

LEVENT MOTO KURY E İLE LEVENT BİLGESİNDE EKSİK KALMAYACAK

Gerekirse sizler için pazar günleri de çalışırız. Levent Kurye ile birlikte devrim niteliğindeki hizmetlerimiz devam etmektedir. İlk olarak Acil Alo İlaç Kurye hizmetleri vardır. Beşiktaş ve  Levent Motorlu, Yaya VE Arabalı Kurye Servisi.. Levent bölgesinde aynı zamanda hizmet verdiğimiz bölgeler şunlardır, 4 Levent, İç Levent, Akatlar, Etiler, Levent Büyükdere Caddesi, Ulus, Bebek ve Armutlu taraflarındaki bölgelerdir.  Bu bölgeler Zincirlikuyu dan başlayarak Seyrantepe semtine kadar devam eden bölgeyi içine alan semtlerin hepsi olarak nitelendirilir. Bu alanda çok yüksek bina yapılmış ve bir çok tanınmış markaların merkezleri buralara taşınmış bu binalarda çalışmaktadırlar.

LEVENT KURYE” üzerine 1 yorum

  • Bir web tarayıcısı değil. Oyun makinesi değil. Belki gelecekte bu alanlarda daha da iyi iş çıkarır, ancak şimdilik müziklerinizi ve videolarınızı organize etmenin ve dinlemenin harika bir yolu ve bu konuda emsalsiz. Güçlü yönleri, web’de gezinme ve uygulamalardır. Bunlar daha çekici geliyorsa, belki de en iyi seçiminiz bu.

    Levent Kurye, https://www.motokurye.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ŞİMDİ ARAYIN
× ONLİNE WHATSAPP KURYE