KEMERBURGAZ KURYE SERVİSİMİZ İŞTE AÇILMIŞTIR, HAYIRLI OLSUN

Çalışma bölgelerimiz olarak bu bölgede özellikle Kemerburgaz motorlu hızlı hizmetimiz bu bölgede hizmete girmiştir. Evet bu bölge ya inşaat alanı yada inşaat alanına giden yol güzergahı içinde olduğu için çok tehlikeli olmuştur. Özellikle üçüncü köprü ile üçüncü hava alanı inşaatları nedeniyle burası perişan hale gelmiştir. Bu harfiyat kamyonları burada radarda olamasına rağmen bu yolda en az 100 km hız ile 150 km hız arasında gitmektedirler.  Harfiyat ve beton kamyonları bu yolu işgal etmiş ve terör estirmekte.

KEMERBURGAZ  HİZMETİ TÜM İŞLERİNİZDE SİZİNLE BERABERDİR

Burada başladığımız işleri ilk önce Yüce Allah ın sonrada sizin sayenizde dahada genişleterek güzel ve sağlam bir firma haline gelmiş bulunuyoruz. İleriki zamanlarda dahada kurumsallaşarak size hizmet vermeye devam edeceğiz. Peki bu nasıl oluyor, arkalarında devlet olduğu için maalesef ne onlara bir şey diyen var nede bir trafik polisi çevirip ceza yazabiliyor. Bizler buralara giderken sadece gidiş ve geliş olmak üzere bir yol vardı.

KEMERBURGAZ İLAÇ KURYE HİZMETİMİZ GÜNDÜZ GECE SÜRÜYOR

Burada yüksek oranda boşa alan olduğu için buralara ilk başlarda çok gelişi güzel bir hal almış, daha sonraları buralara gelen yoğun inşaat ve konut projelerinden dolayı müthiş bir iyileşme, gelişme olmuştur.  Eski yol şimdiki yolun kenarından aşağıya doğru inerdi. Bu yol çok tehlikeli ve hatalı sollamanın bol olduğu virajlı bir yoldu. Bu yol tam birinci kemerin olduğu yere çıkardı. Sanırım hala faal halde kullanılmaktadır. Cendere tarafına bir yol vardi ki berbat halde gidilmeyecek kadar kötüydü. Şuanda kötü ama eskisinden iyi.