KAĞITHANE KURYE

KAĞITHANE KURYE HEM MOTORLU HİZMETİMİZ HEMDE UÇAK KARGO

Kağıthane ilçesinde bulunan en güzel en kaliteli tek firması olarak sizlere  özel eczane servisini bizler sağlıyoruz. Kağıthane’de gece ve gündüz olmak üzere kurye ve ilaç servisi devam ediyor. Bizimle irtibata geçin ve istediğiniz tüm yasal ilaçları isteyin getirelim. Kağıthane gece ilaç ve hizmet servisi vardır. Birincisi bence bu ilçe gerçekten de İstanbul içinde bulunan en geç ve en zor gelişen bölgelerden biridir. Ve maalesef hala diğer ilçe ve yerlere göre daha çok yavaş ve az gelişen bir yerdir.  Buralar üzerinde maalesef belediyenin hiç bir faaliyeti yoktur. Açılan avm lerle övünmek yersizdir. Bunun yerine yollara düzgün bir şekilde asfalt dökülmesi gerekmektedir.

KAĞITHANE İLÇESİ ÖZEL VİAGRA, CİALİS VE LEVİTRA İHTİYACI ADRESE TESLİM

Kağıthane Acil  olarak eczanelerden istiyemediğiniz ve utandığınız ne varsa arayın çekinmeyin sizin yerinize biz getirelim. Bu işin çekinmesi olmaz. Kağıthane özel istek hizmet ile yüksek oranda kapınıza kadar servis veriyoruz. Motosikletle beraber işimiz başlamıştır. Bunun nedeni hala bilmiyoruz. Fakat büyük bir ihtimalle belediye sorunlarından kaynaklanmaktadır. Hatta belki de bir siyasetçinin buraya Kağıt tepe demesinden dolayı da olabilir mi acaba? diye sorsak bunun alakası olmadığını söyleyelim. Bu durum sadece dil sürçmesi olarak kayıtlara geçmiştir. Bu cadde üzerinde bir çok avm yapılmasına rağmen yolları hala genişletilmemiştir.

KAĞITHANE İÇİNDE HER TÜRLÜ MOTORLU SERVİS HİZMETİMİZ BULUNMAKTADIR.

Kağıthane.. Yolları çok kötü, özellikle Alibeyköy den başlayan ve Kemerburgaz bölgesine doğru giden Kağıthane Dere yolu çok kötü durumdadır. Yolun her tarafı bozuk ve yamalanmış şekilde asfaltlanmıştır. Bir çok neden den dolayı boş yere açılan çukurlar saçma sapan kapatılmıştır. Her tarafta çukur ve yamukluk vardır. Sağa sola verilen dönüş yerlerinin arkadan gelen hızlı araçlar için duramayacak kadar tehlikeli dönüş yerleri yapılmıştır. Özellikle Merkez bölgesindeki çalışmalardan ötürü yolların her tarafı bozulmuştur. Bu cadde de trafik olmamasına rağmen son yıllarda berbat bir şekilde trafik olmuştur. Hatta saçma sapan bir şekilde mecburi istikamet olarak yön verilmiştir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ŞİMDİ ARAYIN
× ONLİNE WHATSAPP KURYE