İSTANBUL ACİL KURYE

İstanbul Acil Hizmeti Nedir?

Kurye hizmetleri gerçekleştirilirken personellerimizin sürekli olarak karşılaştığı bazı sorunlar bulunmaktadır. Örneğin, bazı müşterilerimiz acil bir şekilde kurye hizmetleri talep etmelerine rağmen adrese ulaşıldığında kurye gönderisinin halen hazır edilmemiş olması, personellerin bekletilmesi ve bu tip sıkıntıların yaşanması gönderilerin daha geç adresine ulaşmasına neden olmaktadır. Bu gibi konular ayrı bir tarafta olmak üzere özellikle en önemli sorunların başında trafik koşulları bulunmaktadır.

Acil Çalışmak Bizim İşimiz

Her ne kadar firmamız acil İstanbul kurye hizmetlerini Tüm İstanbul ilçesinde her zaman vermeye çalışsa da trafik koşullarının çok sıkışık durumda bulunması, hizmetlerimizin hız ve ulaşım rahatlığı noktasında aksamaya uğramasına neden oluyor. Birçok gönderi sırasında kısa süreli gecikmeler yaşanması veya elimizde olmayan nedenlerle adrese ulaşmakta gecikme yaşanması trafik koşullarına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Her ne olursa olsun bütün çalışmalar hemen verilmek üzere bir kurala bağlanmıştır.

İSTANBUL ACİL KURYE” üzerine 1 yorum

  • Bu biraz daha öznelleşiyor, ama ben tercih ediyorum. Arayüz renkli, daha yetenekli ve gibi ilgili albümleri, şarkıları veya dinlediklerinizle ilgili diğer kullanıcıları hızlıca görmenizi sağlayan bazı harika özelliklere sahip. Bunlardan birine tıkladığınızda, o öğeye odaklanacak ve benzer veya kullanıcılar arasında gezinti yapmanıza olanak tanıyan bir başka seti ortaya çıkacak.
    Motorlu Kurye, https://www.motokurye.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ŞİMDİ ARAYIN
× ONLİNE WHATSAPP KURYE