İLAÇ KURYE

İLAÇ KURYE HİZMETİ İSTANBUL DA BİR İLK OLDU

İlaç Kurye servisi, insanların ihtiyaç duydukları zor ve acil bir zamanda kullanabileceği sizler çok pratik ve hızlı bir servistir. İhtiyaç gerektirdiğinde ne lazım ise bize ulaşın. Eczanelerden herhangi bir ihtiyaç duyduğunuz ilacı gün içerisinde alıp istediğiniz adrese teslim eder. Sadece taşıma hizmeti ücreti alır. Servisimiz gündüz mesai saatleri içerisinde görev yapmaktadır. Mesai saatleri Sabah 09:00 ile akşam 18:00 arasıdır. Biz sadece eczanelerden değil istediğiniz ilacı istediğiniz adresten temin edip sizlere ulaştırır. Başka adresten de istediğiniz alınır.

SERVİSİMİZ İNSANLAR İÇİN BİR KOLAYLIK VE RAHATLIKTIR

Firmamız ile artık zaman kaybetmeden ve ne olacak diye düşünmeden ihtiyacınızı rahatlıkla giderin. Evden dışarı çıkmanıza gerek yok. Özel olarak sizin yerinize gün içinde yoğun trafikte en kolay başvuracağınız bir servistir. Çalışanlarımız tecrübeli eleman ve motorlu kuryelerle hizmet vermektedir.  Çok yoğun olduğumuzda bazı bölgeler içinde araç girmeyen semtlere ve yollara yaya olarak siparişimiz vardır. Fakat şunu sakın unutmayın sadece İstanbul bölgesine ve ilçelerine hizmet veren bir kuruluştur.

HİÇ BİR FİRMA VE ECZANE İLE BAĞLANTIMIZ ASLA YOKTUR

Hiç bir kurum, kuruluş, eczane, ilaç deposu yada bir firma ile bağımız yoktur. Bağımsız olarak kendi başımıza çalışıyoruz. Çalışmalarımız 7/24 olarak halen sürmektedir. İstanbul dışına çalışma ve hizmetimiz yoktur. Bizi boş yere saçma sapan aramayın. Saçma şeyler sormayın. Biz sadece sizin yerinize alıp getiriyoruz. Eğer mecbur kaldığınız zaman bizi arayın. Yardımcı oluruz. Sipariş için ve ürün istemek için mesai saatleri içerisinde her gün her zaman açık bulunmaktadır. Fakat bize şu var mı bu var mı diye sormayın. Bizde ilaç olmaz.

HEMEN ŞİMDİ ARAYIN
× ONLİNE WHATSAPP KURYE