İLAÇ KURYE

İLAÇ KURYE HİZMETİ İSTANBUL DA BİR İLK OLDU.

İlaç Kurye servisi, insanların ihtiyaç duydukları bir zamanda kullanabileceği çok pratik ve hızlı bir servistir. İhtiyaç gerektirdiğinde bize ulaşın Eczanelerden herhangi bir ihtiyaç duyduğunuz ilacı gün içerisinde alıp istediğiniz adrese teslim eder. Sadece ilaç kurye hizmeti ücreti alır.

İlaç Kurye gündüz mesai saatleri içersinde görev yapmaktadır. Mesai saatleri içersinde arayabilrisiniz. Sabah 09:00 ila akşam 18:00 arası İlaç kurye sadece eczanelerden değil istediğiniz ilacı istediğiniz adresten temin edip sizlere ulaştırır.Başka adrestende ilaç alınır.

İLAÇ KURYE İNSANLAR İÇİN BİR KOLAYLIK VE RAHATLIKTIR.

İlaç kurye ile artık zaman kaybetmeden ve ne olacak diye düşünmeden ihtiyacınızı rahatlıkla giderebilrisiniz. Evden dışarı çıkmanıza gerek yok. İlaç Kurye gün içinde yoğun trafikte en kolay başvuracağınız bir servistir. İlaç Kurye tecrübeli eleman ve motorlu kuryelerle hizmet vermektedir.  Çok yoğun olduğumuzda bazı bölgelerr yaya siparişimiz vardır.

İlaç Kurye, sadece İstanbul bölgesine ve ilçelerine hizmet veren bir kuruluştur. Çalışmalarımız halen sürmektedir. İstanbul dışına hizmetimiz yoktur. İlaç Kurye ye mecbur kaldığınız zaman bizi arayın. Yardımcı oluruz.İlaç Kurye Sipariş Hattı,Telefonlarımız mesai saatleri içersinde her gün her zaman açık bulunmaktadır.

İLAÇ KURYE
İLAÇ KURYE