İLAÇ GETİR KURYE

ACİL İLAÇ GETİR KURYE

İLAÇ GETİR KURYE ADRESE İLAÇ GETİREN KURYE

Eve İlaç Getiren  Eczane Kurye uzun zamandır beklediğiniz hizmet artık 7/24 hizmetinize açılmıştır. Acil İlaç Kurye firması, nöbetçi eczane kurye servisi olarak gündüz mesai saatleri sona erdikten sonra. Yani 19:00 dan sonra çeşitli nöbetçi eczanelerle anlaşarak nöbetçi eczane kurye servisine başlamıştır.

Nöbetçi Eczane Kurye mesai saatleri sona erdikten sonra yani mesai saatleri dışında çalışan özel bir, kurye servisidir. Yani mesai saatleri sona erdikten sonra nasıl birçok eczane açık olmamasına rağmen ve nasıl çoğu kurye firmaları açık olmamasına rağmen,  Acil İlaç Kurye olarak İstanbul içinde nöbetçi kalan eczanelerle beraber bizlerde nöbetçi kalıyoruz.

EVE İLAÇ GETİREN KURYE İLE ACABA SİPARİŞ NASIL VERİLİR.?

Bizler Eve İlaç Getiren Eczane Kurye olarak İstanbul’ un iki yakasında hem Anadolu hemde Avrupa yakasında olmak üzere her gece nöbetçi eczanelerle beraber nöbetçi kalıyoruz. Eğer eviniz Nöbetçi ezcaneye uzak kalıyorsa yada eviniz ıssız bir yerde ve siz dışarı çıkma imkanınız yoksa veya evinizde eczanelere çıkacak kimseniz yoksa, mecbur kaldığınız sıkıntılı durumlarınızda sizin yerinize nöbetçi eczaneden nöbet tutan kuryelere hemen haber vererek istediğiniz ilacı hemen sipariş verebilirsiniz.

İLAÇ GETİR SERVİSİ TÜRKİYE DE BİR İLK OLDU VE ÇOK İYİ OLDU

Servisimiz özel hizmet olduğu için ücretli hizmet vermekte olup, kurye hizmeti ücreti ve ilaç ücreti alınmaktadır. Aynen doğru yolda yürüdüğümüzü biliyoruz be bunun farkındayız.Peki bizim işte bu olduğumuz sektörde İstanbul içinde görev yapan motorlu elemanlara ve firmalarına İstanbul  bölgesinde genellikle Kurye elemanı denmektedir. Bizler ilk bu işin çıktığı yer olan burada hizmete başladığımız zaman çevrede ne bir eleman vardı nede bir böyle bu arda şirket olarak bir kurum vardı. Sadece motosikletleri seven ve bunlara binen gençler ve zenginler vardı.

 

Bizler ilaç getir siparişi ile beraber sizlere çok özel hizmet sunuyoruz. İstediğiniz ilacı adresinize getiriyoruz. Motosiklet Kullanmak Gerçekten de Bir Özgürlüktür, Bizler çok önceden gene motor ile haşır neşir bir şekilde hayat sürüyorduk. Daha o zamanlar yani yetmişli yıllarda bu araca aşina bir şekilde yaşıyorduk. Ben halen hatırlıyorum motosiklet kullanmak bir ayrıcalıktı o zaman. Şimdi ise her kesin bir tane altında var.  Müşteri memnuniyet oranımız gayet yüksek bir seviyededir. Bu durumu korumak için daha fazla özen gösteriyoruz.

ACİL İLAÇ GETİR KURYE
ACİL İLAÇ GETİR KURYE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir