İKİTELLİ KURYE

İKİTELLİ MOTO KURYE

BU BÖLGE DE DAHİL OLMAK ÜZERE İKİTELLİ  KURYE İLE GELİŞEN VE BÜYÜYEN BİR FİRMA OLMAKLA KENDİMİZLE GURUR DUYUYORUZ.

Başladığımız günden itibaren yüksek potansiyeli yakaladık. Özellikle burada açılan Fatih Sultan hastanesi ile beraber gelişen bölgenin tüm yapı taşlarını biliyoruz. Ona göre davranıp hizmetlerimizi ona göre yerine getiriyoruz. Özel olarak sunduğumuz kişisel hizmet projesinde sizler için özel süprizler hazırladık. İkitelli bölgesi moto kurye hizmeti, Daha sonra Acil ilaç kurye ve son olarak alo ilaç hattı ilaç servisi, evlere sağlıkla ilgili Sağlık kurye ve medikal kurye hizmetleri sağlanmaktadır.

BİZLER ARTIK SON DERECE HIZLI VE GÜVENLİ OLARAK ÖZELLİKLE İKİTELLİ ORGANİZE KURYE İLE SANAYİ SİTELERİNE ÖZEL KURYE HİZMETİ VERİYORUZ

Başlangıçta buralarda bize fazla ekmek çıkmayacak düşüncesinde olduğumuzu itiraf etmeliyim. Fakat aynı zamanda rızkın Allah’ın elinde olduğu düşüncesi bizi daha da rahatlattı. Ne olursa olsun bu bölge dahil olmak üzere rızkımız çok şükür çıkıyor. Ayrıca insanlara yardım etmek ve onların zor günlerini paylaşmak ta bize huzur veriyor. Gece kurye ve gece eczane kurye hizmeti veriyoruz. Çalışmalarımızdaki en önemli faktör dürüstlük ve kaliteli hizmet vermektir.

İKİTELLİ BÖLGESİNE İLAÇ KURYE HİZMETİMİZ İLAÇ HARİÇ KURYE BEDELİ, GÜNDÜZ 100 LİRA, GECE 150 LİRADIR.

İKİTELLİ MOTO KURYE
İKİTELLİ MOTO KURYE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir