ÜMRANİYE KURYE

ÜMRANİYE KURYE BÖLGEDE HİZMETİMİZ BAŞLADI

Ümraniye  hizmetleri ve servislerimiz 7/24 hizmetimiz başlamıştır. Evinize kadar siparişlerinizi teslim ediyoruz. İstediğiniz siparişini alıyoruz.Özel ve gizli siparişleriniz temin edilir. Tabi bu işin ucunda ücretli bir servis olmamıza karşın taşıdığımız her bir malın kıymetini bilmek ve en kısa zaman içinde onu yerine teslim etmek olan görevimizi eksiksiz yerine getirmek bizim için çok önemliydi. İşte bir işin olmaz ise olmaz kurallarından ve hayat düsturlarından birincisi dürüstlüktür. Maalesef artık fazla kimsede bulunamayan bu erdemli davranış gün geçtikçe de azalmaya başlamış ve bitmiştir. Çok nadir insanlar ve kurumlar hariç diyoruz. Onlar Allah’a şükür iyi ki hala var.  

ÜMRANİYE ANADOLU YAKASINDA BULUNAN İLÇELERİMİZDEN

Değerli dostlar, çalışmamız özel hizmetidir. İlaç deposu değiliz. Çekiniyorsanız watsaptan yazınız. Duyurulur. Diğer çalışan elemanlarımızda tecrübeli olmasına rağmen bunlar özel yetişmiş çok özel  yetişmiş, kibar ve titiz çalışanlarımızdır. Bizler bu işte  eleman alırken özellikle dikkat ettiğimiz şey ilk başta güvenilir olması ve insanlara karşı saygılı ve dürüst olması gelmektedir. Ayrıca çalışırken düzgün ve kaliteli çalışabiliyor mu? Emanetleri koruyabiliyor mu gibi hallere de bakıyoruz. Motor üstünde de çalıştığınız için mutlakada bunun acısı çıkacak bunu da iyi bilin.  Hemde o gün cebinize giren para yarın olunca hiç girmeyecek bununda farkında olun. 

ÜMRANİYE  SİZLERE İLÇENİN TÜM YERLERİNDE SERVİS SAĞLAMAKTADIR.

Diğer çalışan elemanlarımızda tecrübeli olmasına rağmen bunlar özel yetişmiş çok özel  yetişmiş, kibar ve titiz çalışanlarımızdır. Bizler bu işte  eleman alırken özellikle dikkat ettiğimiz şey ilk başta güvenilir olması ve insanlara karşı saygılı ve dürüst olması gelmektedir. Tüm motorlu çalışanlarımız bu özel taşıma işini yapabilse de bu iş için kurulan ve kullanacağımız özel motosikletler, özel elemanları mevcuttur. Bu elemanlar, diğer çalışanlarımızdan farklı olarak gayet daha da gayretli, güçlü, ekonomik, sağlam ve tecrübelidirler. Böyle yaparsınız kendiniz değilde tüm sektördeki firmalara ve  diğer camiasını küçük düşüreceğinizi unutmayın.