KADIKÖY KURYE

KADIKÖY ÇALIŞMALARIMIZ HALEN DEVAM ETMEKTEDİR.

Kadıköy ilçesi Anadolu yakasında bulunan sahil kesiminde bulunan ilçelerimizden bir tanesidir. Bölgede çalışmalar ve hızımız ile bir çok dalda  çalışıyoruz. Özellikle motorlu hizmeti, arabalı hizmeti servisi başlamıştır. Sizlerde dışarı çıkamadığınız zaman bizi arayın. Bağlı olması nedeni ile özellikle çarşı içi ve Bahariye Caddesi üzerinde bir çok içkili eğlence merkezi ve barlar bulunmaktadır. Biz onları kaybetmemek için uğraş veriyorduk.

KADIKÖY İLÇEMİZ İSTANBUL’UMUZUN EN GÖZDE İLÇELERİNDEN 

Bu bölge genel olarak daha rahat bir yapıda insanlar bulunduğundan bizlerden çekinmeden her şeyi isteyebilen bir kesimdir.  özel hizmet servisi ile burada çok güzel hizmetler sunuyoruz. Özel olarak gece hizmeti veriyoruz. Kadıköy ilçesinin tüm mahallelerine ve semtlerine her türlü motor hizmeti sağlanır. Bizi arayın rahat edin. Karşımızda müşteriler bizi kaybetmemek için elinden geleni yaparlar. Fakat asıl olan bunun tersi durum olurdu. 

KADIKÖY İLÇESİNDE SADECE MOTORLU HİZMET BULUNMAKTA.

Acaba diğer firmalarda hiç olduğu halde bizde olmayan şeyler nelerdir dedik ve çalışmalarımıza buradan başladık Hatta bizde olduğu halde onlarda olmayan özellikleri aradık ve bulduk. Ve en sonunda karar verdik burada bir merkezi ofis açmaya karar verdik. İş konusunda fizibilite ve uzun esnaf ziyaretleri ile büyük firmalarla fikir neticesinde burasının bu merkez ofisimizi kaldırabilecek mi ve işlerimiz olacak mı diye düşündük, taşındık ve burada bizim bir kolumuz olan orta şekerli bir şube açmaya karar verdik.