ATAŞEHİR KURYE

ATAŞEHİR KURYE İLE İŞLERİNİZİ KOLAYCA HALLEDEBİLİRSİNİZ

Bu güzel ilçede bizim ile ilaç siparişi getiriyoruz. Tüm siparişlerimiz bir saatte teslim ediyoruz. Ayrıca uçak kargo hizmetimizde vardır. İlaç Kurye olarak tüm İstanbul ve çevre ilçelerine acil servisimiz başlamıştır. Bu bölgedeki yoğunluktan dolayı gecikmelerden dolayı özür dileriz. Dudullu, İçerenköy ve diğer yerlere de hizmet getiriyoruz. Biz Firmamız bu bölgeye de hem ilaç servisi hemde taşıma servisi hizmetine başlamış bulunmaktayız. Çalışmalarımız mesai saatleri içerisine kadar sürmektedir.Biz sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışıyor. 

ATAŞEHİR İLAÇ SERVİSİ FİYATLARIMIZ NASILDIR, TARİFEMİZ

Servisimizin gündüz ve gece fiyat farkı olmaktadır. Ayrıca taşıma ücreti hemde ilaçların kendi ücretini de alıyoruz.  Bizler insanların ihtiyaç duydukları bir zamanda kullanabileceği çok pratik ve hızlı bir servistir. Çalışmalarımız Express hizmeti olup fiyatımız normal fiyatlardır. Eczanelerden herhangi bir ihtiyaç duyduğunuz ilacı gün içerisinde alıp istediğiniz adrese teslim eder. Ayrıca gece gündüz yirmi dört saat hizmet vermektedir.  

ATAŞEHİR MOTORLU HİZMETİMİZ ÇOK ACİL İŞLERDE ARAYINIZ

Gündüz mesai saatleri içerisinde görev yapmaktadır. Mesai saatleri içinde  arayabilirsiniz. Çalışma şeklimiz olarak sizin yerinize ücretini ödeyip ilaçlarınız alınır. Eve gelince sizden tahsil edilir.  Sadece eczanelerden değil istediğiniz ilacı istediğiniz adresten temin edip sizlere ulaştırıyoruz. Ataşehir İlçesine bağlı olan Batı bölgesinde bulunan  semti çok gelişmiş bir yapıya sahiptir. İşte buranın  en büyük semtlerinden ve en çok konut olan bölgelerindendir. En çok tanınan yeri ise, Burası Barbaros Mahallesi ve Batı bölgesidir.