Caddebostan Kurye Özel Olarak Sahil Boyunca Servis Yapıyormu?

CADDEBOSTAN MOTO KURYE

CADDEBOSTAN KURYE İLE GECE GÜNDÜZ HİZMET VERİYORUZ

Çalışıyoruz. Caddebostan’dada çalışıyoruz. Kurye hizmeti yapıyoruz. Acil İlaç taşıyoruz. İnsanları madur etmiyoruz. Yüzde doksandokuz güvenle hizmet veriyoruz. Bazen gece bazen gündüz hizmet veriyoruz. Buradan onlara sesleniyoruz. Bizlere iş verseniz de bizler sizlerin insanlara olan davranışlarınızı görmezlikten gelemeyiz. Yollarda lüks araçlarınız ile bize yol vermeden hızlı bir şekilde gitmeniz bizi yıldıramayacaktır.

Gerçekten oralarda böyle ukala ve bencil insan doludur. Fakat biz işimiz gereği bu tür insanlara artık alıştık. Mallarıyla övünen ve kendilerini üstün gören bu insan tiplerinden iğreniyoruz. Bu tipler yüzünden bir çok arkadaşımız tartışmalardan dolayı mahkemelik olmuşlardır. Tabi onlar zengin oldukları için kendileri hep haklı çıkıyorlar.

CADDEBOSTAN KURYE SİZLERE DAHA İYİ HİZMET VERMEK İÇİN ÇALIŞIYOR

Hizmetimiz temiz, hızlı ve basittir. Hızlı çalışıyoruz. Kızmadan, kimseye saygısızlık yapmadan, kimseye zarar vermeden çalışıyoruz. Kimselere zarar vermemeye gayret ediyoruz. Doğaya ve canlılara zarar vermekten kaçıyoruz. Bizler bu bölgelerde motor kullanırken bir an bile gözümüzü kırptığımız zaman bir bakmışız ki bir metre mesafe bile olsa adamlar önümüze kırmış. Bizler her zaman bu ayrımcılığa karşı olduğumuzu ifade etmek isteriz.

Çünkü onlara göre motor olduğunda yol boş anlamına geliyor ve direk üstüne kırıyorlar bir yere kaçar nasıl olsa diye. Bu tip insanlar ne trafik işaretlerinden ne ışıklardan nede ters yönden gitmeyi anladıkları için vede bize de zengin oldukları için bunlar her zaman kendileri haklı görürler. Bundan dolayıdır ki arkası olanlar bu dünyada her zaman haklı görüldüğü için olanlar gene biz mazlumlara olmaktadır. 

SON ZAMANLARDA BURALARDA POLİSLER TARAFINDAN ÇOK ÇEVİRME VE CEZA OLAYLARI UYGULANIYOR

Bu işe başladığımız günden itibaren bu bölgelere hizmet götürüyoruz. Bazen buralara toplu dağıtım olarak tebrik kartları, yılbaşı kartları, bayram kartları veya davetiyeler dağıtıyoruz. Bazen çiçek getiriyoruz. Bazen uçak bileti. Fakat burası yoğun bir şekilde çalıştığımız bir bölgedir. 

Cadebostan, Kazasker, Suadiye, Feneryolu, Fenerbahçe, Erenköy semtlerinde özel ve kişisel olarak  Motorlu Servisimiz Çalışmaya Devam Ediyoruz. Buranın sınırları içerisinde bir çok lüks siteler bulunur. Okullar ve özel işyeri ve gösteri  binası da gene bu semtimiz içinde yer almaktadır. En büyük caddesi Bağdat  Caddesi Kızıltopraktan başlar Pendik tarafına  kadar uzanmaktadır. Herkese hayırlı işler bol kazançlar diliyoruz.Saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir