Bağcılar Kurye İşlerinizi Zamanında Yapmaktadır

BAĞCILAR MOTO KURYE

Bağcılarda Gürültü Ve Seçim Günleri

Ahh şu seçim çalışmaları ve durmadan gelen seçimler Gerçekten de insanları boğulmaya boğaltmaya doğru sürüklemektedir.Artık bu girdap içinde gerçekten boğuluyoruz. İki senede bir seçimler, yalanlar, vaadler, yarışlar bizi bir kaosa doğru sürüklüyor. Her seçim öncesi politikacıların yalanları dolanları mitingleri bizleri çileden çıkardı.

Ne zaman seçim kararı alınsa üç ay önceden piyasalar normalin altına inmeyi bırakın sıfırın altına eksiye iniyor. İşyeri ve esnaf kan ağlıyor. Binlerce dükkan kapanıyor. Bir kiralık dükkan bir sene içinde on tane işyeri açılıp kapanıyor. Bizlwer de insan olarak bunlara çok üzülüyoruz fakat yapabileceğimiz bir şey de elimizden gelen bir durumda olmuyor.

Bağcılar İlçesindeki Sorunlar Devam Ediyor

Seçim malesef bize kazandırmıyor. Halkı bir sene daha geri götürüyor. Çünkü zaten kıt kanaat geçinen halkımız seçimlerle bir ay geriden geldiği gibi iki ay daha geriden düşüyor. Gelecek ayın maşını kazancını dahi önceden harcayan bu insanlarımız seçim zamanı gerileyen işlerden dolayı daha da geriye düşüyorlar. Hele bu Bağcılar ilçesinde bulunan vatandaşlar daha alt gelirli insanlarımız olduğundan bu çakışma daha fazla olarak gün yüzüne çıkmaktadır.

Artık seçimlerin durmadan her yıl yapılmasına karşı olduğumuzu belirtmek isteriz. Çünkü her seçimlerde oluşan potansiyel piyasa durumu insanımızı etkilemektedir. Yapıla spekülasyonlarda bunların cabası. Çıkan dolarlar, eurolar, borsa, faiz, altın derken artık kaldıracak başımız çalışacak gücümüz kalmıyor desek yeridir. Lütfen biraz azıcık ta olsa kendinizi düşüneceğinize halkı düşünün. Çok az da düşünseniz bizim için yeterde artar.

Bağcılar İlçesinde Tüm Bölgede Hizmete Başladık.

Bağcılar, yol olarak genelde oturulan ve ikamet edilen bir bölgemizdir. İnsanlar ve evler arasından gidilerek varılan bir yerdir. Hele son bahar mevsiminde yapraklar sararmış ve yollara yapraklar dökülmüş çok harika müthiş bir manzara arz etmektedir. Ben her buradan geçince kendi eski hallerimi  hatırlıyorum. Bazen işim olmasada buralara gidiyorum. Nefes almak için. Çünkü buraların her sokağında eski hatıralar gözümde canlanıyor.

İstanbul trafiğinde stresten kurtulmak için yapabilecek birşey yok malesef. Buralarda çok trafik olan bölgelerdendir. Zaten burası genel olarak ormanlarının içinde olmayan beton duvralarla bir bölgedir. Bu bölgede piknik alanları ve özel yerlerde mevcut değildir. Az yeşil alanlar vardır. Fakat ben daha çok doğal olarak motosikletler buralardaki mahalleleri gezmeyi seviyorum.

Çalışma Hizmeti İle Herkese Mutlu Bir Yarınlara Diliyoruz

Buralara her gelişimde içime bir his doluyor. Her gün keşke diyorum buraya iş çıksa da buralardan geçsem. Fakat bu yol yaklaşık Levent bölgesine on beş kilo metrelik bir otoban yolu olmasına rağmen ara sokaklarda ve caddelerde sadece tek yol yani bölünmemiş olduğu için hatalı sollamalardan dolayı kaza riski yüksek bir yoldur. Fakat Siz normal yolunuzdan gitseniz de karşıdan gelen adamlar biz motor olduğumuz için hiç kaçmadan sollamaya devam etmektedir. Buda bizi çok zor durumlara sokmaktadır. Ben bu tür insanlardan artık bıktım.

Ayrıca Bağcılar İlçesi İstanbul ilinde bulunan yaklaşık 40 İlçe içerisinde en fazla kalabalığa sahip yani nüfusa sahip ilçelerin başında hatta ilk başında gelmektedir. Burasının nüfusu bir milyonun üzerine çıkmaktadır. Bu bölge gerçekten çok kalabalık bir nüfusa sahiptir. Son yıllardaki Suriye li göçmen akımları bu nüfus artışını dahada tetiklemiştir.

Bölgenin Yol Durumu Üzerine Bilgiler Nelerdir Öğrenelim

Buraya nasıl giderim diye düşünürseniz artık buralara gitmek ölüm sayılıyor. Her taraf trafik. Tem otoban yolu Levent Seyrantepe üzerinden direk Mahmutbey gişelere gelmeden daha önce Bağcılar sapakaları bulunmaktadır. Ayrıca Çevreyolu tarafından Mecidiyeköy Sapağından Haliç köprüsünü geçtikten sonra Vatan Caddesi bağlantı yoluna Bayrampaşa sapağından ayrılıyorsunuz ve gene dört ve beşinci sapaklar Bağcılar sapağı olarak önünüze çıkmaktadır. Bağcılar bölgesi mahalle olarak dağınık ve yapısal olarak şekilsiz bir alana sahip bir bölgedir.

Evlerin çoğu hala eski bina ve yapılardan oluşmaktadır.Sevgili meslekdaş larımız, rakip firmalarımız ve çalıştığımız tüm firmalara duyurulur. Bölgeyi çok iyi tanıyoruz ve biliyoruz. Değerinize değer katmak için her daim yanındayız ve en zor günlerinizde yanınızda olacağız İnşallah Allah ın izniyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir