AYAZAĞA MOTO KURYE İLE İŞLERİNİZ HEMEN BİTER.

Ayazağa Mahallesi gitgide büyüyen bir yer haline gelmiştir. Her sene üstüne yüzde yüz koyarak gelişen yerlerden bir kaç tanesinden biridir. Çalışmalar neticesinde burayı Sarıyer İlçesine bağlamışlardır. Buradaki iki mahalle de Sarıyer Belediyesine bağlandı. Ayazağa bölgesine motorlu ile ilaç taşıyoruz. Çok acil teslimat yapıyoruz. Ücretli çalışıyoruz. Gereksiz arayanlara kızıyoruz.  Evet aracılığıyla Sarıyer hızlı hizmetlerimizi yerine getirmekteyiz.

AYAZAĞA HİZMETİ TEMİZ BİR ÇALIŞMA VERMEKTEDİR.

Ne olursa olsun bizim çalışmalarımız bu bölgede özellikle gece ve gündüz yüzde yüz olarak devam etmektedir. Nede olsa eski Ayazağa’lılardanız. Kendi mahallemize hizmet vermek bizim için onurdur. Ama şimdilerde buralardaki insanlar çok değişti. Ayazağa Köyü ne Motorlu servisimiz Acil olarak gündüz ve gece olmak üzere iki vardiya olarak çalışıyoruz. Ve artı ilaç ücreti ne olarak fiyatı varsa fark almıyoruz. Sadece taşıma ücreti alıyoruz. 

AYAZAĞA MOTORLU ÇALIŞMALAR ÇOK GÜZEL GİDİYOR

Evet geçenlerde gene bir iş için gittiğim müşteri bizi tekrardan aradı. Bir paketinin olduğunu ve hızlıca gitmesini söyledi. Bu müşterinin adını falan söylemeye gerek yok. Levent tarafında bir müşterimizdi. Merkez Caddesi üzerinde olan bir müşterimiz. Kayıt verirken de çok hızlı olmasını ve hızlı servis ile gitmesini söylemişti. Tabi ki bende sevinerek hemen tamam demiştim. Çünkü kayıt veren müşterimizin olduğu cadde üzerinde orada işim bitmiş orada bekliyordum.