ANADOLU HİSARI İÇİNDE KURYE HİZMETLERİMİZ

Anadoluhisarı içinde çalışma olarak tüm bu bölgeye sahilde dahil de olmak üzere acil ilaç  servisimiz başlamıştır. Anadolu hisarı tarafında sizlere daha iyi hizmet vermek  ve karşılıklı güven vermek için çaba sarf etmektedir. Çalışmalarımız başladığından beri süregelen bir çok olaylar vuku bulmuştur. Bu bölgede yıllar önce yaşadığım bir olay aklıma geliyor ve çok üzülüyorum. Çünkü insanların nankör olmaları aklıma gelince bunlar için çalışmaya değmez diyor insan.

ANADOLU HİSARI MOTORLU SERVİSİ BAŞLADI

Bölgeyi çok iyi tanıyor ve biliyoruz. Bu bölge kısa ve küçük bir yerdir. Ama güzeldir. Bu bölgede verdiğimiz hizmet özel bir hizmettir.  En ünlü ve bilinen sahilde ana yol üzerindeeki Körfez caddesi, Göksü evleri, Beykoz evleri sitelerine hizmetimiz hala devam ediyor. İstanbul’daki hizmetlerimiz gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. İşte bir yeni hizmetimiz daha açılmış bulunmaktadır. Son olarak bir çok iş için bize başvurabilirsiniz. Her zaman her işe hazırlıklı bulunuyoruz.

İKİCİ KÖPRÜNÜN HEMEN ALTINDA KALAN ÜNLÜ SEMTİMİZ

Allah aşına hiç bir acelesi olmadan bir an önce gideceği yere hızlı bir şekilde yetişmek istemek te neyin nesi acaba? İnsanlara yol vermemek, insanları anlamamak, yaptığı hatalardan dolayı bile kendini haklı görmek ve küfürler etmek. İşte bu tür insanları gören bizler çok üzülüyoruz. Çünkü bizler kimiz biliyor musunuz bizler bu şehrin kahramanları demirden atlı süvarileriz. Bizim yaşadıklarımızı bizim gördüklerimizi çok az insan görüyor şu hayatta.