ALO İLAÇ KURYE ÇALIŞIYOR

Alo İlaç Kurye, internet üzerinden çalışmakta olup, internet sitelerimizden gelen müşterilerimize hizmet etmektedir. İnternetten sipariş verdiğiniz ilaçları veya araç gereçleri siz değerli saygın müşterilerimizin adreslerine ulaştırmaktadır. Genelde ilaç üzerine çalışmakla beraber, tıbbi herhangi bir malzeme ihtiyacınızda bir telefon kadar yakınınızdayız. İnternetten eve ilaç siparişi vermek istediğiniz zaman direk Alo ilaç hattını arayabilir bizlere sipariş verebilirsiniz. Sizin için ne isterseniz her türlü hizmeti çekinmeden verebiliriz. Yeter ki istediğiniz işler tamamen yasal ve resmi olduktan sonra bizim için asla sorun olmaz. Dolayısıyla ihtiyaç duyduklarınızı kapınıza istiyorsanız bizi her zaman istediğiniz vakitte arayabilirsiniz. Tabi ki mutlaka bunun bir ücreti var unutmayın.

ALO İLAÇ KURYE HİZMETLERİ

Alo İlaç Kurye ile gece ve gündüz hizmetimiz sürekli devam etmektedir. Alo İlaç Kurye elemanları sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için gündüz çalışma saatleri dışında artık gece boyuncada çalışmaya başlamıştır. 7/24 hizmet vermeye başlamıştır. Alo ilaç Kurye hizmeti acil ihtiyaç duyduğunuz anda lütfen arayınız. Mesai saatleri dışında şirketimiz, bünyesinde nöbetçi ekip elemanı bulundurarak bütün müşterilerimize verdiğimiz hizmet olup, çalışan müsait olması durumunda peşin ya da yeni müşterilere de hizmet verilmektedir. Bazen teknoloji çağında olduğumuzdan bazı kişilerde nakit olmayabilir. Bunun çözümünü de cep telefonuna cep bank yaparak halledebiliyoruz. Çünkü biz kredi kartı ile çalışmıyoruz. Çünkü bizde öyle bir sitem yok.

ALO MOTORLU KURYE İLE TANIŞIN

Evet verdiğimiz hizmetlerin hepsinde güven esasına göre çalışıyoruz. Hiç bir kişi tanımadığı bir insanı evine sipariş vermek için çağırmaz. Bunun için yaptığımız işlerin hepsinde dürüstlük ve güven ilkesini en başa koyarak çalışıyoruz. İnanlar artık bu toplum içinde kimseye güveni kalmamış. Fakat biz bu anlayışı artık kökünden sökerek insanlara bunu aşılamaya başladık. Bazen gece yarısı veya geç saatlerde bir çok kişinin acil bir şeye ihtiyacı olabilir. Bunu karşılamak adına internet üzerinden arama yaparak ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Fakat gece geç saatte gelecek kişiden tabi ki her kes korkar. Sonuçta insanların ne oldukları alınlarında yazmıyor. İşte bizler de buradan elimizden geldiğince kendimizi ifade etmeye çalışıyoruz. Bize her zaman kesinlikle güvenebilirsiniz.