Alibeyköy Ve Civarında Güzel Ve Acil Servisimiz Başlamıştır Hayırlı Olsun

Alibeyköy Motor Kurye

EYÜP İLÇESİNE BAĞLI EN ÜNLÜ SEMTLERİMİZDEN BİRİ OLAN ALİBEYKÖY VE ÇEVRESİNDE HİZMET BAŞLADI

Büyük Şehirlerde İnsanların Tüm Yüklerini Çeken Kuryeler Kimlerdir. Özellikle büyük şehirlerde ve İstanbul içinde olmak üzere insanlara her türlü hizmeti ayağına kadar getiren fakat hiçte saygı gösterilmeyen tüm motorlu elemanlara kurye deniyor. Evet Her türlü paketinizi taşıyoruz, ve yardımcı oluyoruz. Hatta son bir yılda bu trafikte insan taşıma yani yolculuk ta yani moto taksicilikte yapmaya başladık. Sizin derdiniz nedir? Yani neden bize saygı duyulmuyor, neden bize eziyet ediliyor? Neden bizleri üzüyorsunuz?

Tek amacımız siz insanlara hizmet vermek ve bu çalışma ile ekmeğimizi kazanmaktır. Ne yapalım emeğimizle çalışmayalım hırsızlık mı yapalım? Ne yapmamızı istiyorsunuz acaba? O kadar baskı şiddet, yalan dolan ve saygısızlık nedir Allah aşkına? Giydiğiniz donunuzu bile biz taşıyoruz, yediğiniz yemekleri, size biz taşıyoruz her şeyinizi bizler yapıyoruz, artık bizimle uğraşmayın. Bizler motorumuzla seyyah dolaşan Evliya Çelebi misali gezip dolaşan bir seyyar yolcuyuz. Evet ne kadar da yakıştı seyyar yolcu.

GÜNÜMÜZ İNSANLARININ YAŞADIKLARI SENDROMLAR VE AKILLI TELEFON HASTALIĞI HAKKINDA YAŞANAN OYUNLAR 

Günümüz coğrafyasında bir çok ülkede bir çok yerde insanlar öldürülüyor. Güçlüler güçsüzlere savaş açıyor ve oraları yok ediyor. Amaçları yok etmek ve yönetmek. Fakat onlar sonlarının ne olacağını yaşadıkları ömürlerinde hep güçlü kalacaklarını zannediyorlar.Biz kişisel olarak bu savaşların nedenlerini anladık ve siz değerli takip ve okuyucularımızla paylaşmak istiyoruz. Birinci neden dini neden ve ikincisi ekonomik nedendir. İnsanlar tarih boyunca kendi dinlerinden olmayan insanları hep reddetmiş ve kendi dinlerine çağırmışlardır.  

Hem bu dünyada yolcu hemde çalışarak bu işten ekmeğimizi kazanan bir yolcu. Ömrümüzün çoğu yollarda geçmiş bir insan topluluğuyuz. Eski Türklerin göçebe toplumları gibi bizde motorumuzla göçebe hayatı yaşayan bir garip insanlarız. Eskiden göçebeler nasıl horlanılıyorsa işte bizde bu zamanlarda horlanıp, itilenlerden bir topluluk olduk. Hayatımız memleketin illerini ve özellikle İstanbul şehri içinde dolaşarak geçmiştir. Bazıları gelmedikleri takdirde karşı tarafı tamamen ortadan kaldırma çabasına girmişler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir