ACİL KURYE HİZMETLERİMİZ DEVAM 

Sadece İstanbul içinde olarak motorlu kurye hizmetini sunuyoruz. Fakat bu işlemi acil olarak sunmaktayız. Arkadaşlar sadece acil olarak çalışıyoruz. Bundan dolayı fiyatlarımız biraz pahallı gelebilir size. Bizler yarım saat içinde veya bir saat içinde özel adrese derhal teslimat yapıyoruz. En son çıkan yeni ve güçlü motosikletler ile beraber sorunsuz bir şekilde hizmet veriyoruz. Hiç bir başka firma ile bağlantımız asla yoktur. Bu iş için özel olarak beraber yapılan ne kadar hizmet varsa hepsini itina ile sizler için yerine getiriyoruz. Bu servisi de sadece insanlara yardım olmak için yapıyoruz. Yani yoksa ilaç ile alakamız bulunmamaktadır. Tüm siparişlerinizi 45 dakika da kapınıza getiriyoruz. Bizden istediğiniz her türlü şeyi getirebiliriz.

ACİL MOTORLU KURYE ÇALIŞMASI

Acil Moto Kurye hizmetinde bizler sadece sizin acil olan bu gönderiniz için hizmet edecektir. Sizin verdiğiniz gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş olarak asla araya giremez. Bu sayede tüm paket ve gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakikada size teslim. Diğer uzun mesafede 90 dakika içinde yerine ulaştırılır. Tüm bu gönderileri teslim ettiğimizde size E-Mail veya telefonla veya mesaj ile bilgi verilir. Acil servis fiyat tarifesi normalden 2 katıdır. İstanbul’da bir yerden istediğiniz başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak işlerinin taşıması yapar. Ayrıca sizin birde adresinize uğranılmadan istemiş başka iki ayrı adres arasında da taşıma işleminiz gerçekleştirilebilir.

ACİL ÇALIŞMANIN FAYDALARI 

Değerli arkadaşlar  İstanbul gibi metropol şehirlerde artık kaçınılmaz olan şeyler vardır. Bir ürünün bir adresten başka bir noktaya iletilmesi. Bu konuda artan trafik yoğunluğundan dolayı insanlar çözüm aradılar. Ve trafik içinde giden tek araç motosiklet olduğu için bu aralar ile ulaşım sağlanması noktasında işlerini yapmaya başladılar. İstanbul içinde bu çözümü sunacak tek iş kolu ise kurye sektörü oldu. Bu sektör öyle çok büyüdü ki motor satışları yüksek oranda büyüdü. Artık bir çok insan bu işi yapmaya başladı. Çünkü arz talep meselesi olarak bu yoğunluğu çözmek gerekirdi. Bu yüzden bir çok uygulama ve sanal firmalar açıldı. Ve bunların hepsi de internet üzerinden moto kuryeler ile çalışmak zorunda kaldılar.