ACİL İLAÇ KURYE SERVİSİ

Bizler Acil İlaç Kurye çalışma prensibi olarak akşam saat 20.00’dan sonra kapanan eczanelere sizleri hiç göndermeden direkt olarak nöbetçi olarak bulundurduğumuz acil ilaç kurye hizmetindeki personellerimizi sizlerin adresine yönlendiriyoruz. Mevcut ilaçlarınızı almak için reçetelerinizi alıp en yakında bulunan eczaneye gidip hemen reçetenizde yazan ilaçlarınızı alıp getirip sizlere teslim ediyoruz.İstanbul’da her türlü ihtiyaç için adrese hızlı ve güvenilir gönderi dağıtımı yapıyoruz. Görevimiz firmalara ve sizlere zaman tasarrufu sağlamaktır. Evden dışarı çıkmak istemeyenler için kesin çözüm sunuyoruz. Veya evleri merkeze uzak olanlara yardım edebiliriz. Tabi ki bu iş kebab siparişi gibi değil. Belli bir ücreti vardır. Ücret karşılığı gelen bir sistemiz bizler.

ACİL KURYE HİZMETİ AÇILDI

Bu hizmetimizde en önemli etken size en yakın bulunan ilaç kurye personelimizi yönlendirip hemen hızlı şekilde ilaç ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Acil İlaç olarak istediğiniz tüm resmi ilaçları bizden rahatlıkla internetten ilaç siparişi vererek sipariş verebilirsiniz. İnternetten eve ilaç servisimiz vardır.  Çalışma şekli ve tarzıyla sektöründe lider bir firmayız. 2010 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet veriyoruz. Amacımız, müşterilerimizin isteklerini hedeflerine ulaştırırken hızlı ve etkin çözümler sunmaktır. Böylece her kese zor zamanlarında yardımcı oluyoruz. Normal hizmetimiz motorlu kurye hizmetidir. Fakat aynı işi yaptığımız için insanlar bize soruyorlardı bizde böylece bu işe başladık.

ACİL OLARAK ÇALIŞIYORUZ

İnsanlara yardımcı olmak için hizmet veriyoruz. Ne olursa olsun bizler verdiğimiz tüm işlerin arkasındayız. Biz genel olarak bir çok insana adresine malzeme ve ilaç getirdik. Fakat bizi arayanların çoğu bizi ilaç deposu sanıyor. Anlamadığım şey ilaç depoları böyle bir site açar mı arkadaşım. Zaten onlar size bir şey veremez. Onlar Eczanelere toptan çalışıyorlar. Biraz mantıklı olun. Yada bizi ilaç fabrikası sanıyorlar. Ya lütfen arkadaşlar bulamadığınız ilaçları eczane diye bize arayıp sormayın. Biz sadece kapınıza kadar size yardımcı olarak alıp getiriyoruz. Bizde hiç bir ürün asla bulunmaz. Çünkü biz sadece moto kurye işi yapan kuryeleriz. Sizin istediklerinizi dışarıdan temin ederek belli bir ücret karşılığında size adrese getiriyoruz. Bütün mesele budur yani.