Arşiv Temmuz 2016

AYAZAĞA MOTORLU KURYE

AYAZAĞA MOTO KURYE

AYAZAĞA MOTO KURYE İLE İŞLERİNİZ HEMEN BİTER.

Ayazağa Mahallesi gitgide büyüyen bir yer haline gelmiştir. Her sene üstüne yüzde yüz koyarak gelişen yerlerden bir kaç tanesinden biridir. Çalışmalar neticesinde burayı Sarıyer İlçesine bağlamışlardır. Buradaki iki mahalle de Sarıyer Belediyesine bağlandı. Ayazağa bölgesine motorlu ile ilaç taşıyoruz. Çok acil teslimat yapıyoruz. Ücretli çalışıyoruz. Gereksiz arayanlara kızıyoruz.  Evet aracılığıyla Sarıyer hızlı hizmetlerimizi yerine getirmekteyiz.

AYAZAĞA HİZMETİ TEMİZ BİR ÇALIŞMA VERMEKTEDİR.

Ne olursa olsun bizim çalışmalarımız bu bölgede özellikle gece ve gündüz yüzde yüz olarak devam etmektedir. Nede olsa eski Ayazağa’lılardanız. Kendi mahallemize hizmet vermek bizim için onurdur. Ama şimdilerde buralardaki insanlar çok değişti. Ayazağa Köyü ne Motorlu servisimiz Acil olarak gündüz ve gece olmak üzere iki vardiya olarak çalışıyoruz. Ve artı ilaç ücreti ne olarak fiyatı varsa fark almıyoruz. Sadece taşıma ücreti alıyoruz. 

AYAZAĞA MOTORLU ÇALIŞMALAR ÇOK GÜZEL GİDİYOR

Evet geçenlerde gene bir iş için gittiğim müşteri bizi tekrardan aradı. Bir paketinin olduğunu ve hızlıca gitmesini söyledi. Bu müşterinin adını falan söylemeye gerek yok. Levent tarafında bir müşterimizdi. Merkez Caddesi üzerinde olan bir müşterimiz. Kayıt verirken de çok hızlı olmasını ve hızlı servis ile gitmesini söylemişti. Tabi ki bende sevinerek hemen tamam demiştim. Çünkü kayıt veren müşterimizin olduğu cadde üzerinde orada işim bitmiş orada bekliyordum.


ŞİRİNTEPE MOTO KURYE

ŞİRİNTEPE KURYE

ŞİRİNTEPE KURYE BAŞARILI ÇALIŞMALAR DİLERİZ

Aşama aşama büyüyerek çalışmalarımız hız kazanmıştır. Müşteri potansiyelimiz yüzde ellileri geçmiştir. Şirintepe Hizmetimiz olarak buradaki tüm gönderi işlerini en kısa zamanda ve en az ücretle taşıma içindeyiz. Bu hizmetimiz arasında bu bölgede toplu dağıtım hizmetleri de yapıyoruz. Yani toplu olarak sizlerin, dağıtacağı, evrak, dergi, broşür, matbu, davetiye ve bunun gibi şeyleri toplu uygun olarak dağıtıyoruz. Kağıthane İlçesinin Sanayi Mahallesinde bulunan Şirintepe mahallesindede Motor hizmetimiz başlamıştır. 

ŞİRİNTEPE İÇİNDEN TÜM İSTANBUL İLÇELERİNE DEVAM

Şirintepe Mahallesine hizmetimiz özel olarak devam etmektedir. Ayrıca istediğiniz zaman şirket içinde barındırmak üzere tamamen bize bağlı olarak sizin için özel olarak Kiralık eleman hizmeti sunmaktayız. Bu hizmette size özel vereceğimiz elamanın motosiklet dahil  tüm masrafları, her şey dahil firmamıza aittir. Siz hiç bir masrafa ve hiç bir ücrete karışmadan elemanımızı sadece işiniz için çalıştıracaksınız. Bizler emekçiyiz. Ekmeğimizi taştan çıkaran madenciler gibi çalışıyoruz. 

BURASI KÜÇÜK OLSA DA BİZİM YAŞADIĞIMIZ ŞİRİN BİR YERDİR

Özellikle trafiğe çıkan bu kişiler sanki araca biner binmez başka bir kişiliğe dönüşmekte ve değişim göstermektedir. Nedenine gelince trfik içinde kural tanımayan hiç bir yasaklara uymayan sürücülerle doldu taştı ortalık. Fakat çalışırken yaladığımız bir çok olaylardan üzülmemek elde değil. Gözümüzün önünde cereyan eden bir çok olayı görmezlikten gelmek bize yakışmaz. Bizde zaten görmezlikten gelemiyoruz. İnsanlarımız gerçekten çok bencil olmaya doğru gitmeye yüz tutmuştur.


ANADOLU HİSARI MOTO KURYE

ANADOLU HİSARI KURYE

ANADOLU HİSARI İÇİNDE KURYE HİZMETLERİMİZ

Anadoluhisarı içinde çalışma olarak tüm bu bölgeye sahilde dahil de olmak üzere acil ilaç  servisimiz başlamıştır. Anadolu hisarı tarafında sizlere daha iyi hizmet vermek  ve karşılıklı güven vermek için çaba sarf etmektedir. Çalışmalarımız başladığından beri süregelen bir çok olaylar vuku bulmuştur. Bu bölgede yıllar önce yaşadığım bir olay aklıma geliyor ve çok üzülüyorum. Çünkü insanların nankör olmaları aklıma gelince bunlar için çalışmaya değmez diyor insan.

ANADOLU HİSARI MOTORLU SERVİSİ BAŞLADI

Bölgeyi çok iyi tanıyor ve biliyoruz. Bu bölge kısa ve küçük bir yerdir. Ama güzeldir. Bu bölgede verdiğimiz hizmet özel bir hizmettir.  En ünlü ve bilinen sahilde ana yol üzerindeeki Körfez caddesi, Göksü evleri, Beykoz evleri sitelerine hizmetimiz hala devam ediyor. İstanbul’daki hizmetlerimiz gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. İşte bir yeni hizmetimiz daha açılmış bulunmaktadır. Son olarak bir çok iş için bize başvurabilirsiniz. Her zaman her işe hazırlıklı bulunuyoruz.

İKİCİ KÖPRÜNÜN HEMEN ALTINDA KALAN ÜNLÜ SEMTİMİZ

Allah aşına hiç bir acelesi olmadan bir an önce gideceği yere hızlı bir şekilde yetişmek istemek te neyin nesi acaba? İnsanlara yol vermemek, insanları anlamamak, yaptığı hatalardan dolayı bile kendini haklı görmek ve küfürler etmek. İşte bu tür insanları gören bizler çok üzülüyoruz. Çünkü bizler kimiz biliyor musunuz bizler bu şehrin kahramanları demirden atlı süvarileriz. Bizim yaşadıklarımızı bizim gördüklerimizi çok az insan görüyor şu hayatta.


ARNAVUTKÖY MOTORLU KURYE

ARNAVUTKÖY KURYE

ARNAVUTKÖY KURYE İLE İŞLER YÜRÜYOR

Firmamız Motorlu hizmet ile Arnavutköy bölgesine servise başlatmıştır. Servisimiz Acil servis olup fiyatımız normal fiyatlardır. Tüm İstanbul’da olduğu gibi buralarda da çalışmalarımız başlamış olup İnşallah devam edecektir.  Hayatımızın ömründen her geçen gün takvim yaprağı gibi zaman düşüp giderken bizlerde yaşlandığımızı anlamaya artık yavaş yavaş başlıyoruz. Gücümüz yavaş yavaş tükenmekte. İşte böyle mihval üzere ömrümüz hayatın sonuna doğru ikame olmaya devam ediyor. Zaman eriyip gidiyor sanki buhar gibi buharlaşıyor.

ARNAVUTKÖY’DE SERİ VE ÇABUK HİZMET SAĞLAR

İstanbul’da Arnavutköy iki tanedir. Biri Beşiktaş Arnavutköy olup Boğaz kısmında sahilde Bebek ile Ortaköy arasında kalan bölgedir. Buraya zaten servisimiz vardır. İkincisi sonradan ilçe Arnavutköy olan bölgedir. Burasıda İstanbul’un batı tarafında kalır. Buraya da gene tüm hizmetlerimiz devam etmektedir. Nerede o deli dolu akşamlara kadar motor sürdüğümüz zamanlar. Nerede o üstümüzde bir tişört ile beraber son sürat hız yaptığımız günler. Şimdi ise bırakın üstümüzde tişörtü üstümüzü kat kat giydiğimiz halde üşüdüğümüzü hissediyoruz


Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP KURYE