Arşiv Nisan 2016

İLAÇ GETİR KURYE

İLAÇ GETİR KURYE

İLAÇ GETİR İLE ADRESE TESLİMAT YAPILIYOR

Bu işi uzun zamandır beklediğiniz hizmet artık 7/24 hizmetinize açılmıştır. Taşıma firması, nöbetçi eczane servisi olarak gündüz mesai saatleri sona erdikten sonra. Yani 19:00 dan sonra çeşitli nöbetçi eczanelerle anlaşarak nöbetçi eczane servisine başlamıştır. Yani özellikle mesai saatleri sona erdikten sonra yani mesai saatleri dışında çalışan özel bir servisidir. Yani mesai saatleri sona erdikten sonra nasıl birçok eczane açık olmamasına rağmen ve nasıl çoğu firmaları açık olmamasına rağmen,  eczanelerle beraber bizlerde nöbetçi kalıyoruz.

EVE SİPARİŞ ACABA NASIL HANGİ YÖNTEMLE VERİLİR.?

İstanbul’un iki yakasında hem Anadolu hemde Avrupa yakasında olmak üzere her gece nöbetçi eczanelerle beraber nöbetçi kalıyoruz. Eğer eviniz Nöbetçi eczaneye uzak kalıyorsa yada eviniz ıssız bir yerde ve siz dışarı çıkma imkanınız yoksa veya evinizde eczanelere çıkacak kimseniz yoksa, mecbur kaldığınız sıkıntılı durumlarınızda sizin yerinize nöbetçi eczaneden nöbet tutan elemanlarımız hemen haber vererek istediğiniz ilacı hemen sipariş verebilirsiniz.


İNTERNETTEN İLAÇ SİPARİŞİ VERMEK

İNTERNETTEN VİAGRA SİPARİŞİ

İNTERNETTEN VİAGRA SİPARİŞ EDERKEN LÜTFEN ÇOK DİKKATLİ OLALIM

İnternetten eve ilaç siparişi vermek isteyen birçok müşterimiz maalesef aradıkları güvenli ve dürüst siteleri bulamadıkları için  üzgünüz ki ilaç sipariş vermekte çekiniyorlar. Telefondan  siparişi alınır. Whatsapp’tan sipariş vermek çok kolay ve çok mümkün. Eczanelerden  eve doğru bilgileri vererek artık kendinizi yormanıza ve zaman kaybı yaşamanıza gerek kalmadı. Bu nedenle her ne kadar hızlı imkanlarından faydalanılmış olsa da İstanbul içinde bu gönderimi işlemleri diğer bölgelere göre biraz daha az vakit alabilmektedir.

İNTERNETTEN SAKIN VİAGRA, CİALİS SİPARİŞİ VERMEYİN, ECZANELERDEN ALDIRIN

Artık sizlerde acil ilaç sitemizden gönül rahatlığı ile sitemize girerek kargo verebilirsiniz. İstediğiniz hangi marka olursa olsun tüm resmi ilaçları eczanelerden yada depolardan temin edip siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. Getirdiğimiz tüm  paketler kesinlikle orjinal ve resmidir. Bizler bunları eczanelerden yada yetkili kuruluşlardan fatura yada fişleri ile beraber alıp aynı şekilde müşterilerimize iletiyoruz. Her ne kadar İstanbul içinde paket gönderimi gibi hizmetlerinin verilmesi noktasında da artık biz de varız.


NÖBETÇİ ECZANE KURYE

NÖBETÇİ ECZANE KURYE

NÖBETÇİ ECZANE KURYE İLE GECE BİZDE NÖBETTEYİZ

Nöbetçi Eczane uzun zamandır beklediğiniz hizmet artık 7/24 hizmetinize açılmıştır. İstanbul içinde nöbetçi servisi olarak gündüz mesai saatleri sona erdikten sonra, yani 19:00 dan sonra anlaşmaya vardığımız çeşitli nöbetçi eczanelerle giderek nöbetçi eczane servisine başlıyoruz. Başladığımız işimize halen devam ediyoruz. Ama unutmayın ki sadece İstanbul içinde ve merkezi yerlere hizmet veriyoruz. Sakın bir daha unutmayın ilaç ile alakamız yoktur.  Acil olarak İstanbul içinde nöbetçi eczaneleri takip ediyoruz.

GECE NÖBETÇİ MOTORLU TAŞIMA SERVİSİ BAŞLADI

Nöbetçi Eczane ne iş yapar. Bir şey yapmaz. İşleri yapan bizim servisti. O gece hangi eczane nöbetçi bakarız. Bize İstanbul içinden sipariş geldiği zaman ise oradan istenilen ilacı kendi paramızla alırız ve size gelir veririz. Bunun için ilaç ücreti aynı olarak taşıma ücreti alırız. Mesai saatleri sona erdikten sonra çalışan özel bir servisidir. Sizin için araştırılıp kurulmuştur. Yani gece nöbetçi bırakıyoruz. Yani mesai saatleri sona erdikten sonra nasıl birçok eczane açık olmamasına rağmen ve nasıl çoğu firmaları açık olmamasına rağmen. 


İLAÇ KURYE

İLAÇ KURYE

İLAÇ HİZMETİ İSTANBUL DA BİR İLK OLDU

İlaç servisi, insanların ihtiyaç duydukları bir zamanda kullanabileceği çok pratik ve hızlı bir servistir. İhtiyaç gerektirdiğinde bize ulaşın Eczanelerden herhangi bir ihtiyaç duyduğunuz ilacı gün içerisinde alıp istediğiniz adrese teslim eder. Sadece hizmet bedelinin ücreti alır.  Yada şirketler başka şirketlere yada firmalara bir takım eşyalar gönderirler. İşte bu işi bizler yapıyoruz. Bizler şirket olarak gündüz mesai saatleri içerisinde görev yapmaktadır. Mesai saatlerinde arayabilirsiniz. Çalışmalarımız halen sürmektedir. İstanbul dışına hizmetimiz yoktur.

İLAÇ İNSANLAR İÇİN BİR KOLAYLIK RAHATLIKTIR.

İlaç taşıma getirme ile artık zaman kaybetmeden ve ne olacak diye düşünmeden ihtiyacınızı rahatlıkla giderebilirsiniz. Evden dışarı çıkmanıza gerek yok. Biz gün içinde yoğun trafikte en kolay başvuracağınız bir servistir. Son derece tecrübeli eleman ve motorlu ekip ile hizmet vermektedir.  Çok yoğun olduğumuzda bazı bölgeler yaya siparişimiz vardır. Ama sadece İstanbul bölgesine ve ilçelerine hizmet veren bir kuruluştur. Bazen mecbur kaldığınız zaman bizi arayın. Yardımcı oluruz. Telefonlarımız mesai saatleri her gün her zaman açık bulunmaktadır.


ACİL İLAÇ

ACİL İLAÇ

ACİL İLAÇ HİZMETİMİZ BAŞLIYOR ARTIK

Biz Motorlu firmayız arkadaşlar lütfen. Acil İlaç ihtiyaç duyduğunuz gidemediğiniz en zor anlarınızda her daim bir dost gibi yanınızda olmak için kurulmuş güzel servistir. Hizmet amacı insanların dar günlerinde yardım etmek, her zaman yanında olmak mantığına dayanır. Tam gün boyunca hizmet veren bir servistir. Mecbur kalıp İhtiyaç duyduğunuz tüm ilaçları çekinmeden, sıkılmadan, utanmadan bizden isteyebilir siniz. Biz zaten bu işi yapıyoruz. Mutlaka bize ulaşınız.

ACİL İLAÇ KURYE İLE SERVİSİMİZ DAHA GÜÇLÜ

Lütfen bizi saçma sapan şeyler için aramayın. İster gündüz olsun, ister gece yarısı olsun mutlaka sizin eve geliriz. İstediğiniz zaman ve çok ihtiyaç duyduğunuz anda size geliriz mutlaka ama mutlaka Bizi aşağıdaki telefonlardan arayın hiç çekinmeyin. Ayrıca gece nöbetçi kuryeler çalışıyor. Canınız sıkılmasın size hizmet verecektir. Acil İlaç Servisimize acil ihtiyaç duyduğunuz anda Acil İlaç Hattı,Telefonlarımız 24 saat 7 gün her zaman açık bulunmaktadır.


ACİL MOTORLU KURYE SERVİSİ

ACİL MOTORLU KURYE

ACİL MOTORLU KURYE İLE HASTALAR İYİLEŞECEK

Alo Motorlu sistemiz üzerinden çalışmakta olup, sitelerimizden gelen müşterilerimize hizmet etmektedir. Sipariş verdiğiniz ilaçları veya araç gereçleri siz değerli saygın müşterilerimizin adreslerine ulaştırmaktadır. Genelde ilaç üzerine çalışmakla beraber, tıbbi herhangi bir malzeme ihtiyacınızda bir telefon kadar yakınınızdayız.  Eve ilaç siparişi vermek istediğiniz zaman direk Acil Motorlu servisini  arayabilir bizlere sipariş verebilirsiniz. Tüm arkadaşlarımız İstanbul içinde bölgelere dağılmıştır.

ACİL ÇALIŞAN HİZMETLERİMİZ HİZMETE GİRMİŞTİR.

Firmamız ile gece ve gündüz hizmetimiz sürekli devam etmektedir. Sağlam elemanları sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için gündüz çalışma saatleri dışında artık gece boyuncada çalışmaya başlamıştır. 7/24 hizmet vermeye başlamıştır. Acil Motorlu hizmeti acil ihtiyaç duyduğunuz anda lütfen arayınız. Bizleri ararken sakın çekinmeyin ve utanmayın. Bizler devamlı olarak bu işi yapan bir çalışan ve servis veren firmayız. Yanınızdayız yardımcı olmak için. Özel olarak bizim ile kaliteli ve güvenli hizmet alın.


Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP KURYE