Arşiv Şubat 2016

ACİL İLAÇ KURYE

ACİL İLAÇ KURYE

ACİL İLAÇ KURYE ÇOK GÜÇLÜ BİR SERVİS

Bizler Acil İlaç Kurye çalışma prensibi olarak akşam saat 20.00’dan sonra kapanan eczanelere sizleri hiç göndermeden direkt olarak nöbetçi olarak bulundurduğumuz acil ilaç kurye özel olarak personellerimizi sizlerin adresine yönlendiriyoruz. Mevcut ilaçlarınızı almak için reçetelerinizi alıp en yakında bulunan eczaneye gidip hemen reçetenizde yazan ilaçlarınızı alıp getirip sizlere teslim ediyoruz. Eksik bir işi biz yapıyoruz.

ACİL İLAÇ KURYE GÜZEL FAYDALI BİR HİZMETTİR.

Bu hizmetimizde en önemli etken size en yakın bulunan acil ilaç kurye personelimizi yönlendirip hemen hızlı şekilde ilaç ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Acil İlaç olarak istediğiniz tüm resmi ilaçları bizden rahatlıkla internetten ilaç siparişi vererek sipariş verebilirsiniz. İnternetten eve ilaç servisimiz vardır. Hizmetlerimizde kullandığımız en iyi motorlar ve ekipmanlarımızı yanı sıra son derece kaliteli motorlar ile çalışıyoruz.


MOTORLU KURYE TOPKAPI

TOPKAPI KURYE

TOPKAPI KURYE HİZMETİMİZ GÖNDERİ ALMAYA BAŞLADI

Topkapı servisimiz iş  hayatını insanlara yardım için adamıştır. Nerede zorda ihtiyacı olan birisi varsa hemen yardıma koşmaktaydı. İnsanlar her zaman nankör oldukları için bizim değeri anlamadılar, bilmediler. Fakat çok üzgünüz ki kimse bizi insan yerine koymuyor. İstanbul içinde olmakla beraber yardıma ihtiyacı olan insanlara ilaç servisi yapmaktadır. Acil gidilmesi yere gitmektedir. Bay veya bayan fark etmez, yaşlı ve genç fark etmez biz herkesin yardımına koşuyoruz.

TOPKAPI BÖLGESİ GELİŞMEYE YÜZ TUTMAYA BAŞLAMIŞTIR

Çünkü biz iyilikle hayatın değişeceğine inanıyoruz. İşletmelerin gönderme ve teslim alma işlemlerini gerçekleştiren firmamız, verdiği hizmetler ile bu işletmelerin teslimat ortağı konumunda yer almaktadır. Uygun fiyatları ve tecrübeli çalışanları ile en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. Paketlerin yerlerine güvenli bir şekilde ulaştığından emin olmak istiyorsanız yapmanız gereken şey bizimle çalışmaktır. Biz Topkapı servisi olarak size böyle bir hizmet sunmaktan ve işimizi hakkı ile yaptığımızı sizden duymaktan çok mutlu oluyoruz.


MOTORLU KURYE HİZMETİ

MOTORLU KURYE

MOTORLU KURYE İSTANBUL İÇİ MOTOSİKLETLİ  SERVİSİ

Hemde İstanbul sokaklarında dışarıda dolaşmak ve bilmediğiniz, tanımadığınız evlere gitmek çok tehlikeli olabiliyor. Mesala en son gece ilaç getirmeye gittiğim evden hırsızlar çıkmıştı. Tam binaya girdiğim sırada iki hırsız binadan çıkmış ellerine bir şeyler vardı. Az kalsın onlar kaçınca suç benim üstüme kalacaktı. Ama Allah çok şükür kalmadı. İlaç olarak tüm şart ve koşullarda çalışma yaptık ve yapıyoruz. Kar dizlere kadar olduğu zamanlarda bile 40 derecedeki bir çocuğa ilaç yetiştirdik. Evde nefesi sıkışmış, nefessiz kalmış bir nineye ilaç hava yetiştirdik ve Allah’ın izniyle hayata döndü.

MOTORLU KURYE İLE İSTANBUL BÖLGELERE GİDİYORUZ

İstanbul’da gece dışarı çıkmak çok tehlikeli olduğunuz biliyoruz. Evet İstanbul’da gece çalışmak çok zor. Her türlü insan var. İşte bizler bu şartlar altında bu önemli hizmeti devam ettirmeye çalışıyoruz. Yani sizlerin memnuniyetiniz için. Sizin ihtiyaçlarınız için gece bu suç ortamında genede çalışıyoruz. Tabi fiyatlarımız ona göre pahallı. Trafik kazalarında yaralanmış bir yaralıya acil kan yetiştirdik. Gene trafik kazasında bir parmağı kopmuş hastaya ameliyathaneye parmağını yetiştirdik, soğuk kaplarımız içinde, gene acil ameliyattaki vatandaşımıza bulunmayan bir kan yetiştirdik. Biz her koşulda çalışıyoruz. Siz merak etmeyin biz varız.


İSTANBUL MOTO KURYE

İSTANBUL MOTO KURYE

İSTANBUL MOTO KURYE  İLGİLİ MALZEMELER TAŞIMAKTADIR.

İstanbul Moto Kurye, çalışmalarına başladı. Bundan böyle sağlığınız ile ilgili herhangi bir ilaç lazım olduğu anda, bir malzemeye gerek duyduğunuzda, acil bir araç ve gerece ihtiyaç duyduğunuzda üzülmeyin, ağlamayın artık biz varız. Sağlık olarak en zor anda en kısa zamanda yardımınıza koşuyoruz, sizi mutlu ediyoruz. Birde bizler yabancı değilde sizlere kendi yakınıymış gibi hizmet veriyoruz. Sağlık  ile biz sizin için aklınıza gelen her türlü ürünü taşıyoruz. Özel ilaç  teslimatı, İstanbul ilaç servisi, İstanbul Motorlu hizmetidir. Bize ulaşıldıktan sonra en yakın teslimat görevlimizi belgenin ya da paketin teslim alınacağı yere gönderiyoruz

İSTANBUL MOTO KURYE HİZMETLERİ  İŞLERİNİZ DAHA SAĞLIKLI

Diğeri ise acil teslimat en kısa zamanda saatlik olan teslimat sistemidir. İstanbul Motorlu Servisi sadece İstanbul içinde hizmet veren bir firmadır. Tüm semtlere hizmet vermekten asla çekinmez. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde iş giriş ve çıkış saatlerinde trafik çok yoğun bir hale gelebilmektedir. Bu yoğunluk da ulaşımı ve dolaylı olarak kargo servislerini de zorlaştırmaktadır. Bu sorunu ortadan kaldırmak adına İstanbul motorlu servisimizi artık mesai saatlerinden sonra da ulaşılabilir hale getiriyoruz. Bu sayede gündüz trafik yoğunluğundan dolayı teslim edilemeyen belge ya da paketler ertesi güne kalmadan ilgili yere ulaştırılabiliyor..


İNTERNETTEN İLAÇ SİPARİŞİ VERMEK

İNTERNETTEN İLAÇ SİPARİŞİ VERMEK

İNTERNETTEN İLAÇ SİPARİŞİ VERMEK ÇOK TEHLİKELİDİR. YÜZDE DOKSAN YALANDIR

Bundan sonra İnternetten İlaç Siparişi Vermek daha güzel, sağlam, güvenli ve daha rahat olacak. Çünkü yeni bir sistem oluşturduk sayılır. Bütün siparişlerinizi ve adreslerinizi gören ve kaydeden bir sistem. Merak etmeyin bilgileriniz mutlaka gizli kalacaktır. İşte bu işe acil teslimat işi denmektedir. Acil elemanlar özel çalışanlardır. Özel olarak müşterilere yollanır ve müşterilerimizin işlerini özel olarak hallederler. Bu işlerin ve malların iletilmesinin de hızlanması için çalışıyoruz.

ARKADAŞLAR KESİNLİKLE İNTERNETTEN İLAÇ SİPARİŞİ VEYA CİNSEL ÜRÜN SİPARİŞİ VERMEYİN

İnternetten ilaç siparişi vermek isteyen birçok yerli ve yabancı müşterimiz maalesef aradıkları güvenli ve dürüst siteleri bulamıyorlar. Veya güven yok. Bizler bu güveni yavaş yavaş teşkil etmeye başladık sayılır. Acil dağıtım elemanlarının motosikletleri diğer çalışanlarımıza göre göre daha güçlü ve daha üstün olarak hazır bulundurulmuştur. Müşterilerimize en hızlı ve güvenli hizmeti artık mesai saatleri dışında da veriyoruz. Bu sayede bilgi aktarımının artık saniyeler içinde yapıldığı günümüzde belge ve posta gibi taşınabilir. 


ECZANE MOTO KURYE

ECZANE KURYE

EVE İLAÇ GETİREN ECZANE VAR MI ACABA?

Arkadaşlar eve eczaneler ilaç yollamaz. Biz özel olarak oradan alırız bağımsız getiririz. Çünkü Tc kanunlarına göre her ilacı ilaç sahibi alması zorunludur. Ama biz sizin yerinize Eczane hizmeti 7/24 hizmete başlamıştır. Bundan böyle istediğiniz hizmeti kapınıza kadar getiriyoruz. Tüm müşterilerimize hayırlı olsun. Çünkü onlar laftan anlamayan kendi burunlarının dikine giden insanlardır. Onların yaşayıp bunları görmesi gerekiyor galiba anlamaları için. Unutmayın Banka kartlarından tutunda yemeğinize kadar tüm işlerinizi de bizler yapıyoruz.

EVE İLAÇ SERVİSİMİZ İSTANBUL İÇİNDE BAŞLADI

Acil Arabalı Expres hizmet, Uçak kargo taşıma gibi hizmetlerimiz olmak üzere ece ilaç getiren eczane hizmetimiz çalışmalarına başladı. Tüm bizi arayan müşterilerimizin ayağına kadar ilaç servisi yapıyoruz. Servisimiz ücretlidir. Çünkü yoğun trafikte başka alternatif yok bizden başka maalesef. En fazla yemek ve gıda sektöründe bize muhtaçsınız. Birde bu serviste.  Düşünün biz olmazsa yemeğinizi, içme suyunuzu, pidenizi, ilacınızı, çiçeğinizi, velhasılı daha sayamadığımız onca şeyi kim getirecek? Bir düşünün. Bizlere ona göre gereken saygıyı gösterin.


Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP KURYE